Sayfalar

4 Ağustos 2011 Perşembe

ŞİRİNLER/THE SMURFS

                                  
                                                                ŞİRİNLER
Bildiğimiz gibi Şirinler’in filmi vizyona girdi. Bu küçük mavi arkadaşlarımız kendi dünyalarında çok mutlu bir hayat sürerler. Şarkılarıyla neşelenirler ve dans etmeyi unutmazlar. Ta ki hain büyücü Gargamel ve kedisi Azrael, Şirinler’in köyünü yıkana kadar… Gargamel yüzünden onlar bizim dünyamıza gelirler, dünyanın kalbi olan New York’a. Evlerine dönüş yolunu bulmaları gerekiyordur.
            Filmin yönetmeni Raja Gosnell. (Beverly Hills Chiahuahua, Scooby-Doo) Başrollerde “How I Met Your Mother” dizisinden tanıdığımız Neil Patrick Harris (Beastly), Jayma Mays (Glee), Hank Azaria (Love and Other Drugs, Hop)  Sofie Vergara  var. Seslendirenler ise ünlü şarkıcı Katy Perry (Smurfette), Jonathan Winters (Papa), Alan Cumming (Gutsy), Fred Armisen (Brainy) ve George Lopez (Grouchy)

            Şirinler keyifli ve komik bir animasyon. Filmi, New York Times Square’daki Regal Cinemas’ta izledim ve salonu çok beğendiğimi söyleyebilirim. Filmde de Neil Patrick Harris’in performansı iyiydi. Katy Perry’nin sesi Şirine’ye (Smurfette) çok yakışmış. Galada da onu çok şirin bir elbiseyle ve sarı saçlarla görmek güzeldi. Ben de filme Şirinler elbisemle gittim. Katy’ninki kadar güzel olmasa da idare eder sanırım. J
            Filmin sevdiğim sahnelerinden birisi de Patrick ve Şirinler Gargamel’i haklamaya giderken AC/DC’nin Back in Black parçası çalmasıydı.

            Filmde geçen oyuncakçıya gittiğimi de belirteyim hemen. İsmi FAO Schwarz. Burada devasa Şirinler oyuncakları bulmanız mümkün. Şirinler’le fotoğraf da çektirebilirsiniz.

            Film çıkışı annem ve babamla Hard Rock Cafe’ye gidiyoruz. Kendimize birer burger alıp, mekânın tadını çıkarıyoruz. Paul McCartney’nin gitarını görünce heyecanlanıyorum. Tuvalete giderken de Katy Perry ile Justin Timberlake’in posterlerini görünce de heyecanım artıyor. Bugünü Katy Perry günü ilan ediyorum!
            Başka bir heyecanım da Broadway’de “The Addams Family” müzikaline gidecek olmamdandı. Ne de olsa Brooke Shields ile Roger Rees başrollerde. Artık sizi pek yormayayım, yazıyı yarına yazayım. Aynı heyecanı siz de yaşayın!
-LaLaLa Sing a Happy Song!-
                                   THE SMURFS
            Like we all know, The Smurfs are now on theaters. Our blue little cute fellows have wonderful time in their world. They get happy by singing their songs and –for sure- dancing. Until the evil wizard Gargamel and his cat Azrael destroys their village… Because of Gargamel they get into our world, the heart of the world, New York. They had to find a way to get back home.
            The movie was directed by Raja Gosnell. (Beverly Hills Chiahuahua, Scooby-Doo) Starring “How I Met Your Mother’s” Barney, Neil Patrick Harris (Beastly), Jayma Mays (Glee), Hank Azaria (Love and Other Drugs, Hop)  Sofie Vergara. The voices are, the popular singer Katy Perry (Smurfette), ), Jonathan Winters (Papa), Alan Cumming (Gutsy), Fred Armisen (Brainy) and George Lopez (Grouchy)
            The Smurfs is a splendid and funny animation. I’ve seen the movie in Regal Cinemas, New York and i’ve liked the theater. Neil Patrick Harris’ performance was great. I think Katy Perry did an awesome job, too as Smurfette. It was really good to see her in premiere with a cute dress and blonde-hair. I also saw the movie with my Smurfs dress. I think it can’t be compare with Katy’s but it’s good enough. J

            One of the best parts from the movie was when Patrick and Smurfs going to kick Gargamel’s ass and we could hear Back in Black by AC/DC.
            I’ve been in the toyshop too. It’s called FAO Schwarz. You can see Smurfs in that toyshop. I also took photos with ‘em.

            After the movie, me and my parents went to “Hard Rock Cafe” and have some burgers, enjoy the cool place. I got excited when i saw Paul McCartney’s guitar. Then excitement increases when i got into restroom and saw Katy Perry’s and Justin Timberlake’s posters. Today should be the Katy Perry day for me! I also couldn’t wait for the Broadway musical “The Addams Family.” The article’s for tomorrow… You also have to wait guys!
-LaLaLa Sing a Happy Song!-
Nice kiss!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder