Sayfalar

21 Haziran 2011 Salı

SUPER 8

                                                               SUPER 8
Film, bir grup arkadaşın –Joe, Alice, Charles, Cary, Martin, Preston- Super 8 adlı filmi çekerken bir tren kazasına şahit olmalarıyla başlıyor. Bu kaza, Biyoloji öğretmenleri Dr. Woodward’ın trenin önüne atlamasıyla gerçekleşir. Ayrıca öğrencilerini tehdit eder. Bu olaydan sonra hayatları hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır.
Filmin yönetmen ve yapımcılığını J.J Abrams üstlenmiş. Ayrıca Steven Spielberg de yapımcılar arasında. Başrollerde ise Elle Fanning (Başka Bir Yerde/Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi), Joel Courtney, Riley Griffiths, Amanda Michalka, (Şampiyon/Cennetimden Bakarken) Ryan Lee (Sihirli Taş) yer alıyor.
Bence film, bilimkurgu türünde başarılı olmuş. Elle Fanning ile Joel Courtney genç oyuncular olmalarına rağmen iyi iş çıkarmışlar. J.J Abrams ile Steven Spielberg ortaklığını kutlarım. Kimi yerlerde gerilimi de yüksek olan filmde “uzaylı” teması vardı. Aslında sonunun daha değişik bitmesini isterdim, yine de güzel bir film olmuş bence.
İyi seyirler…

                                    SUPER 8
Movie starts with witnessing a train accident of a couple of kids –Joe, Alice, Charles, Cary, Martin, Preston- while they were filming the movie Super 8. This accident happens because of their Biology teacher, Dr. Woodward because he jumps of to train with his car. He menaces his students to shut their mouth up. After that accident, nothing will be the same in their lives.
The director and the producer of the movie is J.J Abrams. Steven Spielberg is also one of the producers. Starring Elle Fanning (Somewhere/The Curious Case of Benjamin Button), Joel Courtney, Riley Griffiths, Amanda Michalka (Secretariat/Lovely Bones) and Ryan Lee (Shorts)
            I think the movie is became succesfull as sci-fi. Elle Fanning and Joel Courtney acted well even they’re young. I’ve liked the company of J.J Abrams and Steven Spielberg. There were really thrilling scenes. The movie has an “alien” theme. Actually I’d like the movie have more different end, but I can say that i liked the movie.
Have fun…
Joe, Alice and Cary

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder